Dodano:
Przeczytasz w:

Jak dobrać rozmiar T-shirta? Podpowiadamy!

Każda osoba, która nosi się w stylu streetwear w swojej garderobie ma masę ciekawych i oryginalnych koszulek z nadrukiem. To nieodłączny element stroju utrzymanego we wspomnianej stylistyce. Z racji częstego użytkowania T-shirty powinny być dobrze dobrane, a także mieć wysoką jakość. W końcu nikt nie chce, aby po jednym praniu zniknęły oryginalne nadruki, a materiał skurczył się i wyblakł. Zatem jak dobrać rozmiar T-shirta, aby postawić na wygodę? Jaki materiał koszulki będzie wskazywał na wysoką jakość? Podpowiadamy?

Odpowiedni rozmiar koszulki – warunek wygody

Nie ulega wątpliwości, że ubrania muszą być dopasowane do ciała. Zbyt duże lub małe koszulki zawsze będą powodowały pewien dyskomfort. Dlatego też rozmiar to tak naprawdę warunek wygody. Wybierając T-shirt, weź pod uwagę swój wzrost. Swoboda ruchów bez gołego brzucha przy wyciąganiu rąk do góry ma ogromne znaczenie. Najlepiej, gdy koszulka kończy się mniej więcej na wysokości bioder. Nie powinna ona nadmiernie opinać się na ciele, aby zachować swobodę przy wykonywaniu codziennych czynności. Przy wyborze tego rodzaju garderoby zwróć uwagę także na dekolt. Najlepiej, gdy kończy się on tuż przy szyi.

Jak wybrać właściwy rozmiar T-shirta?

Koszulki w streetwearowych stylizacjach najczęściej kojarzą się z luzem, gdyż nie opinają się na ciele. Tak też powinny być noszone. Mimo to muszą prezentować się estetycznie i schludnie. Dobrze dobrane T-shirty męskie przylegają na górze do ciała, natomiast na dole są luźniejsze. Pozwala to ukryć ewentualne mankamenty sylwetki np. dodatkowe kilogramy na brzuchu. Dlatego przy wyborze koszulek z internetu dobrym rozwiązaniem jest sugerowanie się tabelą z parametrami. Najczęściej dopasowuje się koszulki na podstawie rozmiaru oraz wagi. U nas przy każdym ubraniu znajdziesz charakterystyczną tabelkę, która pomoże Ci dokonać udanego zakupu.

Jaki materiał koszulki będzie najlepszy?

Bez wątpienia materiał koszulki ma ogromne znaczenie dla trwałości ubrania. Najlepsze to te, które zostały uszyte z wysokiej jakości bawełny. Pozwalają skórze oddychać, a po praniu nie wstępują się ani nie rozciągają. Warto jednak pamiętać o tym, żeby stosować się do zaleceń sprzedawcy. W naszym asortymencie chętnie wybierane są T-shirty np. Astro Rebel oraz Be Swag.. Oba wykonano z ekologicznej bawełny. Zaleca się pranie ich na lewej stronie, przy 800 obrotach i w 30 stopniach. Przestrzeganie tych zasad sprawi, że Twoje ubranie posłuży na długo w idealnym stanie.

Wiesz już, jak dobrać rozmiar T-shirta i co wpływa na jego wygodne noszenie. Sugeruj się powyższymi radami przy zakupie nowych koszulek, a na pewno będziesz zadowolony z wyboru!

Dodano:
Przeczytasz w:

Dlaczego warto wybierać streetwear?

Dodano:
Przeczytasz w:

Czy styl techwear jest praktyczny na co dzień?

Dodano:
Przeczytasz w:

Korzyści z noszenia odzieży wykonanej z wysokiej jakości materiałów