Dodano:
Przeczytasz w:

Jak nosić czapki z daszkiem? Nasze wskazówki

Planujesz zakup nowego snapbacka lub fullcapa? A może już go kupiłeś i zastanawiasz się, jak nosić czapki z daszkiem? Możliwości jest bardzo wiele, a odpowiednie ułożenie nakrycia głowy może zagwarantować Ci spory komfort oraz wyraźnie podkreślić Twój styl. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami noszenia czapki. Z pewnością znajdziesz w tym tekście sposób, który przypadnie Ci do gustu.

Jak nosić czapki z daszkiem? Zadbaj o odpowiedni rozmiar

Jak nosić czapki z daszkiem? Jedną z najważniejszych, o ile nie najważniejszą kwestią, jest oczywiście wybranie pozycji o odpowiednim rozmiarze. W przypadku modeli typu fullcap powinieneś dopasować wielkość do obwodu swojej głowy. W przeciwnym wypadku czapka będzie zbyt luźna i zaczyna zsuwać się na Twoje czoło, a daszek kompletnie zasłoni Ci oczy. Zbyt mała będzie z kolei Cię uciskać i sprawiać ból. Z pewnością noszenie fullcapa o mniejszym rozmiarze nie należy do komfortowych rozwiązań.

Nieco inaczej jest w przypadku tzw. snapbacków. Są to czapki wyposażone w system regulujący, dzięki któremu możesz z łatwością dopasować rozmiar nakrycia do swojej głowy. Zazwyczaj jest on dostępny pod postacią wygodnego zapięcia. Rozmiar czapki z daszkiem można więc skorygować na 7 różnych sposobów. Szeroki wybór wygodnych i regulowanych snapbacków czeka na Ciebie oczywiście w ofercie naszego sklepu.

Daszek z przodu czy z tyłu?

Jak nosić czapki z daszkiem — ustawiając go z tyłu czy z przodu głowy? Obie formy noszenia tego nakrycia głowy są równie popularne. Kiedy lepiej jest skierować go nad swoje czoło? Kiedy wychodzisz z domu w wyjątkowo słoneczny dzień i mocne promienie rażą Cię tak mocno, że musisz się przed nimi jakoś zabezpieczyć. Daszek przyniesie Twoim oczom ulgę i sprawi, że nie będziesz musiał ich tak mocno mrużyć.

Często spotyka się jednak na ulicach ludzi, którzy obracają czapkę w ten sposób, że daszek znajduje się z tyłu głowy. Jest to rozwiązanie, które jest w modzie już od dłuższego czasu. Czapka noszona w ten sposób również prezentuje się bardzo atrakcyjnie i jest swego rodzaju podkreśleniem luźnego stylu danej osoby.

Jak nosić czapki z daszkiem? Dopasuj nakrycie głowy do reszty odzieży

Snapback czarny z haftem

Zastanawiasz się, jak nosić czapki z daszkiem i jak powinna wyglądać reszta odzieży? Czasy, kiedy snapbacki były zarezerwowane dla osób ubierających szerokie spodnie i za duże koszulki odeszły w zapomnienie. Aktualnie czapki noszą praktycznie wszyscy, niezależnie od prezentowanego przez siebie stylu. Warto zaznaczyć też, że coraz częściej można spotkać na ulicy również panie decydujące się na ubranie tego charakterystycznego nakrycia głowy. Czapka jest więc dobrym pomysłem, niezależnie od tego, w jaki sposób ubierasz się na co dzień. Wystarczy dopasować odpowiedni model, który dobrze zgra się z pozostałą częścią garderoby. Możesz przy jego pomocy chronić się przed ostrym słońcem, ale i ciekawie uzupełnić swoją aktualną „stylówkę”. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą czapek z daszkiem. W odpowiedniej kategorii naszego sklepu znajdziesz wiele ciekawych pozycji, przy pomocy których stworzysz niejedną ciekawą kompozycję.

Dodano:
Przeczytasz w:

Dlaczego warto wybierać streetwear?

Dodano:
Przeczytasz w:

Czy styl techwear jest praktyczny na co dzień?

Dodano:
Przeczytasz w:

Korzyści z noszenia odzieży wykonanej z wysokiej jakości materiałów