...
Dodano:
Przeczytasz w:

Jaka czapka z daszkiem pasuje do granatowej kurtki?


Wybór koloru okrycia wierzchniego to dopiero połowa sukcesu. Aby cała stylizacja była spójna i interesująca, konieczne są odpowiednie dodatki. To dzięki nim możesz pokazać swój unikatowy styl. Nie wiesz, jaka czapka do granatowej kurtki będzie najlepsza? Podpowiadamy!

Poznaj najczęściej wybierane rodzaje czapek z daszkiem!

Wiosna i jesień to czas, kiedy przyda Ci się czapka z daszkiem. Model ten osłoni Cię od wiatru i mocnego słońca. Pośród najpopularniejszych rodzajów czapek wyróżniamy:

– klasyczne — charakteryzują się delikatnie zaokrąglonym daszkiem i regulacją z tyłu,

– snapback — mają zapięcie z tyłu i prosty daszek,

– fullcap — rozpoznasz je po prostym lub lekko zaokrąglonym daszku i braku regulacji.

Jak dopasować czapkę z daszkiem do kształtu twarzy?

Znalezienie odpowiedniego modelu nakrycia głowy, które pasuje do owalu twarzy, nie należy do najłatwiejszych. Jeśli chcesz prezentować się w swojej czapce z daszkiem modnie i stylowo, przede wszystkim zastanów się, jaki rodzaj twarzy posiadasz.

Jeśli dysponujesz kwadratowym obliczem, wybieraj modele fullcap i obszerne snapbacki. Właściciele prostokątnej twarzy i wysokiego czoła powinni zdecydować się na fullcapy, które wyrównują proporcje. Natomiast, gdy masz trójkątny lub okrągły układ rysów, najlepiej będziesz prezentował się w dopasowanym klasycznym modelu. Największymi szczęściarzami są ci, którzy posiadają owalny kształt twarzy, gdyż doskonale prezentują się w każdym wariancie.

Jaką czapkę z daszkiem założyć do granatowej kurtki?

Granat to kolor, który możesz zestawić z wieloma innymi barwami. Stworzysz w ten sposób wiele ciekawych stylizacji. Wszystko zależy od tego, czy wolisz klasykę, czy ekstrawagancję. Miłośnikom tej pierwszej polecamy czarne lub szare modele, które będą pasować na każdą okazję. Co więcej, czapkę w tym kolorze będziesz mógł włożyć również z innymi ubraniami, dzięki czemu zyskasz uniwersalny dodatek do wielu strojów.

Jeśli jednak cenisz sobie unikatowy look i poprzez ubiór chcesz wyrazić swoją osobowość, zestaw granatową kurtkę z czapką o barwie niebieskiej lub bordowymi elementami. Inną godną uwagi propozycją są modele z ozdobnymi haftami i kolorowymi daszkami. Ożywią one całą stylizację, a Ty zyskasz niepowtarzalny wygląd. Poszukując idealnej czapki do granatowej kurtki, sprawdź ofertę naszego sklepu. Znajdziesz tam wiele inspirujących propozycji.

Dodano:
Przeczytasz w:

Dlaczego warto wybierać streetwear?

Dodano:
Przeczytasz w:

Czy styl techwear jest praktyczny na co dzień?

Dodano:
Przeczytasz w:

Korzyści z noszenia odzieży wykonanej z wysokiej jakości materiałów

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.