Dodano:
Przeczytasz w:

Moda streetwear – czym się charakteryzuje? Wyjaśniamy!

Streetwear, czyli moda uliczna, to nie jedynie trend, lecz coś znacznie więcej. Osoby, które ubierają się w duchu wspomnianej estetyki, najczęściej słuchają określonej muzyki i wyznają pewne wartości. Czym więc dokładnie jest moda streetwear i jakie są jej cechy? Wyjaśniamy!

Czym jest streetwear?

Streetwear kojarzy się najczęściej z pewnym stylem ubierania, co z reguły jest słuszne. Moda ta inspiracje czerpie przede wszystkim z przestrzeni publicznej i mocno się zmienia. Początku tego trendu szukać należy w kulturze punkrockowej oraz hip-hopowej. Temu środowisku zależało w głównej mierze na tym, aby wyróżniać się z tłumu. Sprawiło to, że dzisiaj trudno nie zauważyć osoby, która ubiera się we wspomnianym stylu. Intensywny rozwój mody ulicznej wzbudził zainteresowanie także znanych i cenionych marek, takich jak Adidas czy Nike.

Odzież w stylu streetwear – jak ją rozpoznać?

Modzie streetwear nie można odmówić przede wszystkim charakterystycznego luzu, który często jest określany jako kalifornijski. Z ubrań utrzymanych w tym charakterze kipi oryginalność. Ciuchy te rzucają się w oczy i są po prostu wyjątkowe. Wyraźne dla stylizacji są przede wszystkim sneakersy, wyróżniające się niebanalnym wzorem. W strojach dominują także czapki z prostym daszkiem, bluzy oraz T-shirty. Na nich najczęściej znajdują się krzykliwe nadruki z ciekawymi hasłami i naprawdę wyjątkowymi grafikami. Trudno nie rozpoznać osoby, która żyje w duchu streetwearowym. Za tym przemawia nie tylko modne ubranie, lecz także oryginalność oraz dobry humor i wyluzowanie.

Moda streetwear – ciekawe propozycje z naszego asortymentu

W naszym asortymencie dominuje moda streetwear dla mężczyzn. Nietrudno znaleźć ciekawe propozycje ubrań, które zachwycają swoimi nadrukami i od razu wyróżniają się w tłumie. Do najpopularniejszych należą m.in.:

– czapki snapback – to całkowity hit. Takich modeli nie otrzymasz w żadnym innym sklepie. Możesz wybierać pośród przeróżnych kolorów i napisów. Ten rodzaj garderoby pomoże Ci podkreślić swój styl. Najchętniej wybierane przez klientów są czapka Amsterdam oraz Me Against The World;

– T-shirty z nadrukiem – nasze koszulki wywołują emocje i niosą określony przekaz. Szczególnie lubiane wzory to Lazy Star oraz Why So Serious.

Jak widzisz, moda streetwear ma swoje cechy, którymi się wyróżnia. Jest zdecydowanie bardzo charakterystyczna i nie sposób ją przegapić. Co ważne, cały czas się zmienia, a jej trendy wraz z nią. Są jednak kwestie, które nie ulegną zatarciu, a mianowicie oryginalność i luz.

Dodano:
Przeczytasz w:

Dlaczego warto wybierać streetwear?

Dodano:
Przeczytasz w:

Czy styl techwear jest praktyczny na co dzień?

Dodano:
Przeczytasz w:

Korzyści z noszenia odzieży wykonanej z wysokiej jakości materiałów