FAQ (Pytania i odpowiedzi)

1. Mój e-mail z kodem rabatowym nie dotarł. Co mam zrobić?

Maile z kodem rabatowym po dołączeniu do newslettera są wysyłane automatycznie. Możliwe, że wpisałeś nieprawidłowy adres mailowy, nasz e-mail trafił do spamu lub twoja domena mailowa nie przepuściła naszego maila. Najpierw sprawdź czy nasz e-mail nie trafił do spamu. Jeżeli go tam nie znajdziesz, napisz do nas pod kontakt@truswag.pl - prześlemy ci kod.

2. Chce zapłacić za pobraniem, ale nie widzę takiej opcji.

W koszyku domyślnie zaznaczona jest przesyłka Paczkomatem InPost, która nie ma opcji płatności za pobraniem. Zmień dostawę na Kuriera InPost, DPD lub Pocztę Polską, a w opcjach płatności pojawi się możliwość wyboru płatności "za pobraniem".

3. Produkt, który mi się spodobał jest niedostępny lub nie ma mojego rozmiaru.

Zapisz się na stronie produktu na "powiadomienie o dostępności" - wtedy otrzymasz maila jak tylko produkt będzie dostępny. Możesz też napisać maila w tej sprawie na kontakt@truswag.pl - odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

4. Chce zwrócić produkt - jak mam to zrobić?

Wypełnij załączony do przesyłki formularz zwrotu. Możesz skorzystać z załączonej do twojej przesyłki etykiety InPost i wysłać produkt paczkomatem - zgodnie z regulaminem potrącimy 15 PLN z Twojego zwrotu. Możesz również skorzystać z asystenta zwrotu w panelu furgonetka https://truswag.pl/zwrot, gdzie możesz taniej opłacić i nadać zwrot. Możesz tam również wygenerować opłaconą przez nas etykietę InPost Paczkomat (jej użycie spowoduje, że również potrącimy 15 PLN z twojego zwrotu). Jeżeli chcesz możesz też sam nadać przesyłkę pod adres Tomasz Frąckowiak, ul. Górczyńska 12/5 60-132 Poznań.

5. Chce wymienić produkt - jak mam to zrobić?

Sprawdź czy rozmiar na jaki chcesz wymienić jest dostępny. Wypełnij załączony do przesyłki formularz wymiany. Możesz skorzystać z załączonej etykiety InPost i wysłać produkt paczkomatem - zgodnie z regulaminem tylko wymiana z użyciem opłaconej etykiety jest darmowa. Możesz również skorzystać z asystenta zwrotu w panelu furgonetka https://truswag.pl/zwrot. Jeżeli chcesz możesz też sam nadać i opłacić przesyłkę pod adres Tomasz Frąckowiak, ul. Górczyńska 12/5 60-132 Poznań

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl