Promocje
Zielona kurtka Bones
Zielona kurtka Bones
149,00 zł 126,65 zł
Biały t-shirt z nadrukiem Ruthless
Biały t-shirt z nadrukiem Ruthless
99,99 zł 84,99 zł
Biały t-shirt z nadrukiem Anti-order
Biały t-shirt z nadrukiem Anti-order
99,99 zł 84,99 zł
Czerwony t-shirt z nadrukiem Panic
Czerwony t-shirt z nadrukiem Panic
89,00 zł 75,65 zł
Czarny t-shirt z nadrukiem Blackair
Czarny t-shirt z nadrukiem Blackair
99,00 zł 84,15 zł
Czarny t-shirt oversize z nadrukiem Lazy Star
Czarny t-shirt oversize z nadrukiem Lazy Star
89,00 zł 75,65 zł
Czarny t-shirt z nadrukiem Reckless Boys
Czarny t-shirt z nadrukiem Reckless Boys
99,99 zł 84,99 zł
TruSwag Czarny t-shirt z nadrukiem Astro Rebel
TruSwag Czarny t-shirt z nadrukiem Astro Rebel
99,00 zł 93,06 zł
TruSwag Czarny t-shirt z nadrukiem Be Swag
TruSwag Czarny t-shirt z nadrukiem Be Swag
99,00 zł 93,06 zł
Czarny t-shirt z nadrukiem Something New
Czarny t-shirt z nadrukiem Something New
89,00 zł 83,66 zł
Jeansowa kurtka Hand
Jeansowa kurtka Hand
149,99 zł 127,49 zł
Jasnoszara kurtka Nasa
Jasnoszara kurtka Nasa
169,99 zł 144,49 zł

Zwroty i wymiana

Czas na zwrot lub wymianę: 30 dni

1. Wymiana towaru na inny rozmiar jest darmowa  - poprzez paczkomat/kurier InPost, za pomocą opłaconych przez nas etykiet.

2. Zwroty realizowane poprzez InPost za pomocą opłaconych przez nas etykiet są darmowe dla:

    a) zakupów towarów o łącznej wartości powyżej 60 PLN

    b) towarów nie będących w promocji w momencie dokonania zakupu

Towary w promocji oznaczone są w wyraźny sposób - poprzez oznaczenie "promocja" oraz przekreśloną podstawową cenę towaru. Nie dotyczy to towarów zakupionych z wykorzystaniem innych zniżek, rabatów i kodów rabatowych.

3. Zasady zwracania zakupów:

Jeśli zamówiony produkt okazał się nietrafiony, możesz go w łatwy sposób zwrócić. Wystarczy, że skorzystasz z załączonej w przesyłce instrukcji zwrotów, wypełnisz formularz na jego odwrocie i odeślesz z wykorzystaniem załączonej etykiety.

Jeżeli nie odpowiada ci zwrot paczkomatem skorzystaj z naszej strony zwrotu zakupów, dostępnej pod adresem https://truswag.pl/zwrot - zwroty realizowane są przez serwis Furgonetka. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Będziesz mógł wybrać produkty, które chcesz zwrócić i wygenerować etykietę na przesyłkę - w przypadku paczkomatów InPost opłaconą przez nas. W przypadku automatycznego nadania paczki zostaną skierowane na adres naszego magazynu:

TruSwag Tomasz Frąckowiak
ul. Górczyńska 12/5
60-132 Poznań

 

Wybierasz produkty do zwrotu

Możesz zwrócić wszystkie produkty lub tylko niektóre z nich, masz na to 30 dni.

Określasz szczegóły przesyłki

Pakujesz produkty do paczki, wybierasz opcję dostawy i generujesz etykietę zwrotną.

Odsyłasz paczkę

Przekazujesz przesyłkę zwrotną kurierowi lub zanosisz ją do wybranego punktu nadania.

Otrzymujesz zwrot pieniędzy

W ciągu 7 dni otrzymujesz zwrot pieniędzy, o czym zostaniesz poinformowany mailowo.

 
 
Możesz również zwrócić produkty w sposób standardowy. Zgłoś się do nas mailowo na adres kontakt@truswag.pl Podaj numer swojego zamówienia w tytule maila i napisz czy zwracasz towar w całości lub części lub czy chcesz go wymienić na jakiś inny rozmiar. W mailu zwrotnym prześlemy dla ciebie instrukcję zwrotu, formularz zwrotu do wypełnienia oraz etykietę InPost do przyklejenia na paczkę. Wystarczy, że zapakujesz nieużywany produkt, załączysz wypełniony formularz, okleisz go naszą etykietą i nadasz dowolnym paczkomatem. Darmowa zwrot/wymiana jest jednokrotna bez względu na ilość produktów zamówionych w jednym zamówieniu. Za kolejne wysyłki z jednego zamówienia, związane z wymianą lub zwrotem koszt poniesie kupujący - sklep zastrzega sobie w tym przypadku prawo do potrącenia kwoty za nadmiarową wysyłkę, jeżeli klient ponownie skorzysta z panelu automatycznych zwrotów.
 
4. Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Pamiętaj jednak, że towar musi być zwrócony w stanie niezmienionym, nienoszącym śladów zabrudzeń oraz posiadający komplet metek i oryginalne opakowanie. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia wysyłki (lub jeżeli z jakiś powodów od daty wysyłki do daty dostawy minęło 16 dni - 14 dni od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie fizycznie otrzymałeś/otrzymała zakupiony towar). Za jednoznaczne oświadczenie uznajemy dostarczenie formularza zwrotu razem z przesyłką zwrotną (i taką formę rekomendujemy) lub zarejestrowanie zwrotu na naszej stronie zwrotu zakupów. Jeśli wolisz, możesz przesłać oświadczenie o odstąpieniu pocztą elektroniczną na adres kontakt@truswag.pl lub tradycyjną na adres:

TruSwag Tomasz Frąckowiak
ul. Górczyńska 12/5
60-132 Poznań

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu w wypadkach określonych szczegółowo w art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.


5. Do paczki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu: Pobierz formularz PDF.

6. Paczkę proszę dokładnie zabezpieczyć na czas transportu (nie należy obklejać bezpośrednio pudełka, gdyż powoduje to jego zniszczenie).

7. Wymiany realizujemy w 24 godziny od odebrania przesyłki zwrotnej z paczkomatu.

8. Zwroty kosztów zakupu realizujemy w terminie 7 dni, a w każdym przypadku nie później, niż w ciągu 14 dni od dnia, od daty otrzymania przesyłki przez nasz magazyn. Gdy tylko zwrot środków zostanie zlecony na konto, poinformujemy o tym w wiadomości e-mail.

9. Zwrot środków odbywa się na konto z którego zostały przelane środki. W przypadku płatności za pobraniem prosimy o podanie w formularzu numeru konta, na który ma zostać wykonany zwrot środków.

Jeśli wybierzesz zwrot za pośrednictwem naszej strony do zwrotu zakupów, dowodem potwierdzającym odesłanie zwracanych towarów będzie status przesyłki zwrotnej, który otrzymamy automatycznie po zgłoszeniu zwrotu.
Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jak w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazisz zgodę na inne rozwiązanie.

Użycie załączonej do przesyłki opłaconej etykiety zwrotnej lub zwrot realizowany przez serwis Furgonetka InPost za pomocą opłaconej przez nas etykiety, w przypadku kiedy kupującemu taki darmowy zwrot nie przysługuje - zrobił zakupy poniżej kwoty 60 PLN lub odsyła produkty z kupione w promocji, wiąże się ze zgodą na potrącenie 14 PLN ze środków zwrotu - jest to koszt poniesiony na opłacenie przesyłki zwrotnej.

Jeżeli dokonałeś zakupu w systemie PayPo, tak jak w przypadku innych metod masz prawo do zwrotu towaru. Zwrotu należy dokonać zgodnie z Regulaminem sklepu. W przypadku zwrotu zaloguj się do swojego konta klienta na paypo.pl i zaznacz czy zwracasz całość czy część zamówienia. Po potwierdzeniu przez nasz sklep otrzymania zwrotu, PayPo anuluję transakcję. Jeśli dokonałeś już płatności w PayPo, nadpłatę zostanie przelana na Twój rachunek bankowy. Jeżeli ustalisz z nami zwrot środków poprzez przelew należy spłacić transakcję w PayPo. Jeśli z jakiegoś powodu nie odebrałaś/eś zamówienia (z punktu lub od kuriera) należy poinformować sklep o rezygnacji i odstąpić od umowy - dopiero wtedy zwrot będzie uwzględniony.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanych produktów będące wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów. Zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia względem Konsumenta z tego tytułu odszkodowania, w zakresie w jakim zezwalają na to obowiązujące przepisy prawa.

10. Prosimy, aby paczek zwrotnych nie nadawać z opcją opłaty podczas doręczenia. W takim przypadku potrącimy kwotę dostawy ze zwróconych środków.

11. Sklep dokonuje zwrotu wszystkich dokonanych przez Konsumenta płatności za towar oraz kwoty przesyłki z zamówienia w kwocie równej najtańszego sposobu dostawy na dzień złożenia zamówienia, przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się z żadnymi kosztami.
 

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl